Stručné informácie o našom klube

KTO SME?

FanyGym akrobatická gymnastika a fitnes je profesionálny športový klub, ktorý vedie úspešne deti k reprezentácii SR. Je určený pre deti vo veku od 4 rokov. Vaše deti u nás získajú

ODVAHU, SEBADISCIPLÍNU, POKORU, ODHODLANIE a SEBAÚCTU.

Učia sa zdolávať prekážky a každý deň dokazujú, že všetko sa dá ak je vôľa. Život športovca je krásny s podporou trénerov a rodičov. Aj malé prehry sú krokom vpred pre malého športovca, keď má za sebou stabilitu, istotu a podporu. Akadémia akrobatickej Gymnastiky a fitness sa stal DOMOVOM pre nádejné talenty. DOMOV je základ úspešného človeka.

AGAF Slovakia = DOMOV

 

Naša história

V roku 2015 založila Františka Nemcová FanyGym - s cieľom venovať sa akrobatickej gymnastike a fitnes na profesionálnej úrovni - vychovať reprezentantov slovenskej republiky, priniesť do škôl krásu akrobacie a všeobecnej prípravy. Prvé lastovičky v akrobacii a fitness začali pravidelne trénovať 4 hodín týždenne. V roku 2017 sa predstavili s akrobatickou gymnastikou na prvej súťaži fitnes. V roku 2018 Františka Nemcová založila Akadémiu Fitnes a akrobatickú gymnastiku v spolupráci so ZŠ Trebišovská. Gymnastická hala Kalimero sa stala domovom našich malých Fitnessiek - Gymnastiek. Dvojfázové tréningy priniesli radosť z výsledkov aj reprezentáciu SR. Pod vedením trénerov , reprezentantky získali cenné kovy na Slovenskom pohári vo Fitnes žien, staršie a mladšie žiačky získali umiestnenia v prvej trojke , stali sa Majstrami Európy v spoločných aj individuálnych zostavách. Na Svetovom pohári zlatými umiestneniami zanechali jasný odkaz, že milujú Akrobatickú Gymnastiku a Fitnes.

Referencie

Naši klienti napísali

+